Plenery malarskie w okolicy Prudnika

Hotel DĘBOWE WZGÓRZE w Pokrzywnej oraz POLONIA-ART - Galeria Sztuki Dawnej i Współczesnej w Katowicach, zaprosili tak znakomitych artystów jak:

Joanna Banek ? Kraków, Oksana Begma ? Moskwa (Rosja), Iwo Birkenmajer ? Kraków, Michał Cander ? Bydgoszcz, Eugeniusz Gerlach ? Kraków, Marek Grabowski - Dabrowa Górnicza, Mariola Jaśko ? Kraków, Iwona Konarzewska ? Istebna, Antoni Konarzewski ? Istebna, Mariusz Krawczyk ? Kraków, Elżbieta Pazera ? Tarnów, Witold Pazera ? Tarnów, Edyta Purzycka ? Wrocław.

...na plener malarski w okolicy Prudnika.

Na wernisażu, który odbył się w Muzeum Ziemi Prudnickiej w dniu 19 lipca 2012r. artyści pokazali swoje wcześniejsze prace wykonane w Milówce.

Otwarcie wystawy było również okazją do spotkania się z uczestnikami drugiego pleneru organizowanego przez Urząd Miasta i Gminy Prudnikwe współpracy ze Związkiem Polskich Artystów Plastyków, o. Opole reprezentowanym przez Bolesława Polnara.

Wystawa czynna do 25.08.2012 r. w Arsenale przy ul. B. Chrobrego 5.

Publikacja: Poniedziałek, 23 lipca 2012r. godz.:11:44.