Wystawa Hanny Bakuły w Bruntalu

Dyrektorka Muzeum w Bruntalu oraz Dyrektor Muzeum Ziemi Prudnickiej  zapraszają  na wernisaż prac Hanny Bakuły. Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie promocja publikacji Sabiny Rotowskiej-Śpiewak pt. „Portret prawdziwy, pejzaż bez sztafażu. Dzieła Hanny Bakuły w zbiorach Muzeum Ziemi Prudnickiej”.

Czwartek 10 września 2020 r. godz. 16:00
Pałac w Bruntalu
Zámecké náměstí 7, Bruntál (Republika Czeska)

Wystawa potrwa do 31 stycznia 2021 r.

Projekt „Światło na zabytki. Odkrywane dziedzictwo polsko-czeskiego pogranicza / Světlo památkám. Odhalené dědictví polsko-českého pohraničí” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice.

W związku z otwarciem wystawy prac Hanny Bakuły w Bruntalu w czwartek 10 września obiekty Muzeum Ziemi Prudnickiej nie będą udostępniane zwiedzającym.

Publikacja: Środa, 19 sierpnia 2020r. godz.:13:51.