Lider Stowarzyszenia „Odnowa Wsi Biedrzychowice”, Dyrektor Powiatowego Muzeum Ziemi Głubczyckiej oraz Dyrektor Muzeum Ziemi Prudnickiej zapraszają na Święto tradycji w Biedrzychowicach i promocję książki „Spojrzenie przez gardinkę. Wielokulturowość Górnego Śląska na przykładzie Ziemi Prudnickiej i Głubczyckiej”

Czwartek 31 maja 2018 r.,  godz. 16:00,  Farska Stodoła w Biedrzychowiacach

W programie:

• spotkanie z autorami publikacji
  • wydawanie bezpłatnych egzemplarzy książek
  • degustacja tradycyjnych dań śląskich, kresowych i małopolskich
  • gry i zabawy dla dzieci

WSTĘP WOLNY!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:  Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania  19.2 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Publikacja: Wtorek, 15 maja 2018r. godz.:10:01.